Plus500

Renomovaná brokerská společnost Plus500 se snaží svým klientům poskytnout ideální tržní prostředí a zajistit nejlepší podmínky pro obchodování. To vše navíc na celosvětových trzích a s hlavními světovými finančními produkty, jakými jsou např. akcie, indexy, měny či komodity. Velkou výhodou je rovněž časově neomezená demo platforma, která je navíc zcela zdarma.
Brokerská společnost Plus500 je registrovaná v Anglii a Walesu mající sídlo v Londýně. Jako broker funguje od roku 2007, kdy v hlavním městě Kypru, Larnace, zahájila svou činnost. Díky silným vztahům s mnoha mezinárodními bankami poskytuje svým klientům optimální obchodní platformu, díky které mohou klienti výhodněji a precizněji realizovat své obchody.

Plus500

Stránka brokera Plus500 působí uživatelsky velmi příjemným dojmem, navíc je přeložena do 35 světových jazyků, včetně češtiny. Menu je po grafické stránce velmi přehledné a umožňuje tak klientovi snadnou a bezproblémovou orientaci v základních oblastech. Stejně tak působí i samotná softwarová aplikace, přes niž uživatel realizuje své obchody. To může být pro některé uživatele drobná nevýhoda, jelikož řada konkurenčních brokerů funguje i jako čistě internetová aplikace, kde není třeba nic instalovat. Plus500 však nabízí i další komunikační kanál, kde může být uživatel informován o svých obchodech pomocí SMS zpráv či e-mailů, a to zcela zdarma. Obrovskou výhodou je nyní možnost obchodování přes mobilní telefon, případně tablet, pro něž jsou na webové stránce brokera ke stažení příslušné aplikace.

Pokud si chcete brokera Plus500.cz nejdříve osahat a vyzkoušet si obchodování v reálných podmínkách, je pro Vás po krátké registraci připravena časově neomezená demo platforma, v níž můžete při aktuálních hodnotách komodit a za použití fiktivních peněz otestovat svůj obchodnický um. To vše je samozřejmě zcela zdarma. Pokud se poté rozhodnete postoupit do světa reálných peněz, je pro Vás, po ověření Vašeho kontaktního telefonu, připraven vstupní bonus v hodnotě 500,-Kč.

Oproti konkurenci není v brokeru Plus500 na výběr z několika účtů s možností výběru velikosti vstupního vkladu. V Plus500 jednoduše máte založený účet s minimálním vkladem, který činí 2000,-Kč. Možnosti financování jsou však rozsáhlé a uživatel tak může na svůj účet peníze zaslat přes všechny typy kreditních karet, službu MoneyBookers či klasicky převodem z účtu. V případě potřeby jakékoli pomoci se může uživatel obrátit na podpůrný tým, který je připraven 24 hodin, 7 dní v týdnu. Své dotazy lze směřovat na email, případně fax. Osobně velmi postrádám jakýkoliv telefonický kontakt, který u konkurence bývá standardem.

Pokud se rozhodnete vstoupit do tohoto světa a začít obchodovat s reálnými penězi, otevřou se Vám opravdu široké možnosti investic. V graficky přehledné aplikaci budete mít možnost sledovat a odhadovat aktuální trendy pomocí grafů či pokročilých technických analytických nástrojů, budete dokonale v obraze díky akciovým kurzům, které jsou zobrazovány v reálném čase a především si budete moci vyzkoušet realizovat své obchody na trhu s českými domácími akciemi a hlavním akciovým indexem PX 15, na trzích s ropou, zlatem, stříbrem a řadou dalších komodit. Broker Plus500 se tak stane Vaším nástrojem, který Vám umožní obchodovat s nejpopulárnějšími světovými finančními nástroje prostřednictvím jediné platformy.

Výhody a nevýhody

+ Bezplatný časově neomezený cvičný účet
+ Rychlá registrace
+ Zasílání novinek a informací pomocí SMS a emailu zdarma
+ Nejvýhodnější kurzovní spready na trhu
+ Kotace v reálném čase zdarma
+ Ukázkový video tutoriál

– Není k dispozici platforma Meta Trader 4
– Není k dispozici webová platforma, pouze softwarová aplikace

Bonusy

– Bezplatný dárek 500,-Kč pro obchodování
– 30% bonus při prvním vkladu

Začít obchodovat s brokerem Plus500

Přejít na stránky www.plus500.cz.